Rozbor vody ze studny

Jako majitel studny máte nespornou výhodu, o kterou však musíte pečovat. Nechte si provést laboratorní rozbor vody ze studny pro zjištění případného znečištění.

Popis rozboru

Provádíme laboratorní testy pitné vody - chemický rozbor, bakteriologický rozbor, stanovení těžkých kovů, stanovení základních pesticidů. Sběrná místa naleznete v Praze, kontaktní místo však i naleznete i v Českých Budějovicích. 

První rozbor pitné vody - ke kolaudaci - 1699 Kč

Pokud jste rozbor u daného zdroje vody dosud neprováděli, vždy volte tento rozbor. První rozbor pitné vody je určený pro účely kolaudace rodinných domů a chalup, nebo pro zdroje vody, u kterých nebyl rozbor dosud proveden. Rozbor zahrnuje veškeré podstatné kationty i anionty běžně se ve vodě vyskytující a další ukazatele důležité pro ověření kvality vody. Zahrnuje i ukazatele jako je tvrdost vody, obsah železa a manganu, které jsou podstatné pro využívání vody k jiným účelům než jako vody pitné (praní, mytí nádobí, hygiena). Doplňující informace naleznete v článku, jak rozbor vody pro kolaudaci doložíte na úřadech

  Stanovované ukazatele

První rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2699,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Prvním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1699 Kč za První rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2798 Kč. Zvýhodněná cena je 2699 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

   Stanovované ukazatele   Stanovované pesticidy

Kontrolní rozbor pitné vody - 1099 Kč

Kontrolní rozbor je určený pro informativní účely chatařům a chalupářům. Tento zkrácený rozsah zahrnuje vybrané ukazatele, které slouží k posouzení možného fekálního nebo biologického znečištění vody, např. po zimním období, velkých deštích, záplavách apod. Je určen pro pravidelné každoroční sledování vod na chatách a chalupách, měl by mu předcházet První rozbor.

  Stanovované ukazatele

Kontrolní rozbor + pesticidy - zvýhodněný balíček – 2099,- Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kontrolním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.

Běžná cena by byla 1099 Kč za Kontrolní rozbor + 1099 Kč za základní balíček pesticidů = 2099 Kč. Zvýhodněná cena je 2198 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.

Získáte tak širší informaci o Vaší vodě!

  Stanovované ukazatele    Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - základní balíček - 1099 Kč

V souvislosti s rozmáhajícím se pěstováním některých plodin (řepka, řepa, kukuřice, brambory, slunečnice, obilniny a další) se zvyšuje možnost znečištění podzemních vod, zdrojů vody a studní v okolí polí.

Základní balíček pesticidů (ZBP) obsahuje všechny nejčastější pesticidy, používané při pěstování řepky, kukuřice a řepy.

Samotné stanovené pesticidů stojí 1099 Kč, v kombinaci s Prvním rozborem 999 Kč.

   Stanovované pesticidy

Pesticidy v pitné vodě - rozšířený balíček - 1399 Kč

Rozšířený balíček pesticidů (RBP) obsahuje pesticidy, používané při ošetření řepky, kukuřice, řepy, vojtěšky, obilí a brambor.

   Stanovované pesticidy

 


 

Cena rozboru

Platit je možné v hotovosti nebo kartou při předání vzorku do laboratoře nebo v hotovosti při odběru vzorku naším pracovníkem.

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

První rozbor

  • První rozbor včetně pesticidů, cena 2699 Kč
  • První rozbor bez pesticidů, cena 1699 Kč

Kontrolní

  • Kontrolní včetně pesticidů, cena 2099 Kč
  • Kontrolní bez pesticidů, cena 1099 Kč

Pesticidy

  • Pesticidy základní sada, cena 1099 Kč
  • Pesticidy rozšířená sada, cena 1399 Kč
Objednejte si náš rozbor
Objednat rozbor
Není vám něco jasné?
Napište nám

K získání výsledků rozboru stačí 3 kroky

Vzorek je třeba odebrat, dopravit k nám do laboratoře, vyplnit předávací protokol a vyčkat na zaslání výsledků.


Zajištění vzorkovnic

Je třeba použít naše sterilní vzorkovnice, jedině tak můžeme zaručit přesnost rozboru.

Zajištění vzorkovnic

Vzorkovnice si můžete vyzvednout osobně, nechat si je doručit kurýrem nebo si je může přivézt náš vzorkař a odběr provést u Vás.

Odběr vzorku

Odebrat vzorek vody můžete sami, nebo to nechat na nás.

Odběr vzorku

Odběr vzorku je snadný a vysvětlíme Vám ho při převzetí vzorkovnic. Pokud to k nám máte daleko nebo si na odběr netroufáte, můžeme vzorek odebrat přímo u Vás.

Doručení a zpracování vzorku

Ihned po dodání vzorku se pustíme do analýzy. Do 14 dnů obdržíte v emailu výsledky.

Doručení a zpracování vzorku

Zaplatit lze v hotovosti nebo kartou. Součástí emailu s výsledky je i celkové zhodnocení a vysvětlení, co který parametr znamená.