Your order

Need help?
Call us at +420 266 316 272
Service Price
Analysis of drinking water for private subjects

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Prvním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.\n\nBěžná cena by byla 1499 Kč za První rozbor + 999 Kč za základní balíček pesticidů = 2498 Kč. Zvýhodněná cena je 2399 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.\n\nZískáte tak širší informaci o vaší vodě!

view description
2 399 Kč

Pokud jste rozbor u daného zdroje vody dosud neprováděli, vždy volte tento rozbor. První rozbor pitné vody je určený pro účely kolaudace rodinných domů a chalup, nebo pro zdroje vody, u kterých nebyl rozbor dosud proveden. Rozbor zahrnuje veškeré podstatné kationty i anionty běžně se ve vodě vyskytující a další ukazatele důležité pro ověření kvality vody. Zahrnuje i ukazatele jako je tvrdost vody, obsah železa a manganu, které jsou podstatné pro využívání vody k jiným účelům než jako vody pitné (praní, mytí nádobí, hygiena).

view description
1 499 Kč

Stanovujeme pesticidy z ošetření zemědělských produktů (řepka apod.) v podzemní vodě. Pokud si objednáte základní balíček pesticidů (ZBP) spolu s Kontrolním rozborem pitné vody, máte 99 Kč slevu.\n\nBěžná cena by byla 899 Kč za Kontrolní rozbor + 999 Kč za základní balíček pesticidů = 1898 Kč. Zvýhodněná cena je 1799 Kč, ušetříte tedy 99 Kč.\n\nZískáte tak širší informaci o vaší vodě!

view description
1 799 Kč

Kontrolní rozbor je určený pro informativní účely chatařům a chalupářům. Tento zkrácený rozsah zahrnuje vybrané ukazatele, které slouží k posouzení možného fekálního nebo biologického znečištění vody, např. po zimním období, velkých deštích, záplavách apod. Je určen pro pravidelné každoroční sledování vod na chatách a chalupách, měl by mu předcházet První rozbor.

view description
899 Kč

V souvislosti s rozmáhajícím se pěstováním některých plodin (řepka, řepa, kukuřice, brambory, slunečnice, obilniny a další) se zvyšuje možnost znečištění podzemních vod, zdrojů vody a studní v okolí polí.\n\nZákladní balíček pesticidů (ZBP) obsahuje všechny nejčastější pesticidy, používané při pěstování řepky, kukuřice a řepy.\n\nSamotné stanovené pesticidů stojí 999 Kč, v kombinaci s Prvním rozborem 899 Kč.

view description
999 Kč

Rozšířený balíček pesticidů (RBP) obsahuje pesticidy, používané při ošetření řepky, kukuřice, řepy, brambor, slunečnice a obilniny. Obsahuje všechny pesticidy ze základního balíčku + 5 dalších navíc.

view description
1 299 Kč
Total price (excluding VAT)